Pohodové odpoledne na zahrádce

Americký řidič kamionu Larry Walters se rozhodl udělat si pohodlí, ke své zahradní židli tedy důmyslně připevnil několik heliových balónků, vzal si k sobě pivo, pár sendvičů a vzduchovku. Chtěl se na židli vznést do vzduchu a když už bude mít dobrodružství dost, postačí jen postupně balónky prostřelit vzduchovkou. Když byl připraven, odřízl pojistné lano.

Předpokládal, že se bude pár metrů nad zahrádkou pohodlně vznášet, k tomu popíjet a jíst. Situace se ale nevyvinula podle plánu, když se vznesl do výše pár metrů, začal se bát balónky sestřelit - tím pádem stoupal ještě výše a bál se ještě více.

Tímto principem se vznesl až do výšky 5 kilometrů - tam ale začal mrznout, takže se konečně rozhodl balónky sestřelit. Při sestupu se zapletl do elektrických drátů a způsobil výpadek v celém městě. Šokující je, že tento létající dobrodruh let přežil, spáchal ale sebevraždu o několik let později.

Elektřinou na krtky

63letý Němec měl plné zuby krtků, kteří ryli trávník na jeho chatě u Baltského moře. Rozhodl se tedy tento problém vyřešit jednou pro vždy. Do země zatloukl několik kovových tyčí, chtěl je připojit ke zdroji napětí a tak zabít krtky elektřinou. Myslel však ve velkém a nepřipojil tyče k zásuvce, ale rovnou k sloupu vysokého napětí. Když dráty připojil, celá země se ocitla pod proudem a zabila tak nejen krtky ale i nešťastného Němce, který byl nalezen o několik dní později.

Ruská ruleta s minou

Tři Kambodžané se rozhodli trochu oživit svůj večer v baru. Pod svůj stůl tak donesli nášlapnou minu a nejspíše se rozhodli hrát zvláštní verzi ruské rulety - všichni tři si na pumu stoupli. Ostatní návštěvníci baru spolu s obsluhou zděšeně uprchli. Co se dělo pak tedy není známo, jisté je jen to, že z tří kamarádů toho příliš nezbylo.

S pilou na granát

Z neznámých důvodů se v roce 2002 rozhodl jeden Němec prozkoumat, jak vypadá granát z druhé světové války zevnitř. Muž si tedy připravil řetězovou pilu a chtěl granát jemně naříznout, aby ho pak mohl rozpůlit. Bohužel ale pilou granát rozříznul až k výbušnině a následky byly zřejmě. Patologové prohlásili, že v mužově lebce nalezli velmi málo mozkové tkáně, ale prý si nebyli jisti, zda to bylo následkem exploze.

Milovat k smrti

Roku 2007 překvapil obyvatele města Columbia v Jižní Karolíně nález dvou mrtvých nahých těl na ulici. Nenesla žádné stopy násilí a celá událost tak byla ze začátku záhadou. Policie byla zmatená dokud nenalezla na střeše blízké budovy šaty. Sled událostí tak začal dávat smysl - mladý pár se rozhodl milovat se na střeše, bohužel se ale nejspíše v průběhu milování z budovy zřítili.

Vypočítejte si datum a čas Vaší smrti Naděje dožití českých žen je 81,4 let, českých mužů 75,8 let. Jak dlouho však budete žít vy, Vám statistiky nepoví.
Kolika let se dožijete? Zjistěte, čím si možná dnes nevědomky zkracujete život. Změna pro Vás může být nepříjemná, pro začátek lepšího životního stylu je ale nutná.
Smrtka